П`ятниця, 29.03.2024, 11:00

«  Серпень 2011  »

Головна » 2011 » Серпень » 8 » РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
РЕЗОЛЮЦІЯ КРУГЛОГО СТОЛУ
Резолюція круглого столу «Педагог-християнин у сучасній школі» (м. Київ, 6 липня 2011 р.)
1. Учасники круглого столу «Педагог-християнин у сучасній школі» - керівники і представники громадських організацій педагогів-християн – висловлюють свою підтримку позиції Президента України щодо пріоритетності духовності для забезпечення майбутнього розвитку українського суспільства.
2. Учасники круглого столу наголошують на необхідності всебічного забезпечення реалізації права батьків на виховання своїх дітей відповідно до своїх світоглядних переконань.
3. Учасники круглого столу закликають Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України:
- звернути увагу на важливість забезпечення не лише освіти, але й виховання дітей, підлітків та молоді, зокрема не допускати скорочення мережі позашкільних навчальних закладів;
- звернути увагу на пріоритетність формування особистих рис вчителя як під час навчання молоді у педагогічних вузах, так і в процесі подальшої роботи;
- сприяти подальшому впровадженню викладання курсів духовно-морального спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах;
- сприяти об’єктивному висвітленню в шкільних програмах і підручниках наявних теорій походження всесвіту та людини, зокрема шляхом обов’язкового включення до них, поряд з теорією еволюції, креаціоністської концепції походження всесвіту;
- з метою подальшого розвитку системи освіти в Україні сприяти втіленню в життя моделі фінансування навчальних закладів за принципом «гроші ходять за дитиною».
 4. Учасники круглого столу пропонують Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Державному департаменту України з питань виконання покарань забезпечити викладання предметів духовно-морального спрямування в усіх школах виховних колоній для неповнолітніх з метою сприяння перевихованню підлітків, що потрапили у важкі життєві обставини.
 5. Учасники круглого столу звертаються до священноначалля християнських церков України з проханням звернути додаткову увагу на духовну підтримку педагогів-християн, а також на важливість благословення талановитої молоді на навчання у педагогічних вузах і подальшої роботи у навчальних закладах України.

Учасники круглого столу
Переглядів: 1196 | Додав: директор | Рейтинг: 0.0/0